Aktualności na stronie

Aby dodać aktualność(i) należy na stronie głównej panela administracyjnego wybrać pozycję ZAWARTOŚĆ a następnie Aktualności.

Aby opublikować aktualności na witrynie internetowej należy ustawić wyświetlanie modułu aktualności na którejś ze stron. W tym celu należy w zakładce ZAWARTOŚĆ przejść do Menedżera Publikacji, wybrać Edytuj moduł mod.news.php i wybrać w spisie stronę na której ma być wyświetlany moduł (ewentualnie wcześniej stworzyć nową przeznaczoną do tego stronę).

Dla przykładu moduł aktualności został dodany do tej strony, a efekt jest widoczny poniżej...

Nasze akcje

Zawody strażackie ;)

28.06.2008

W dniu 28 czerwca 2008 roku na obiekcie LKS Trzebol Wielkie Drogi odbyły się Gminne Zawody Strażackie zorganizowane przez OSP Wielkie Drogi.
Drużyny strażackie rywalizowały w dwóch konkurencjach: sztafety z przeszkodami i próby wodnej. Najlepsi okazali się strażacy z OSP Jaśkowice, a doskonałe drugie miejsce zajęli nasi strażacy z OSP Wielkie Drogi.
W zawodach uczestniczyli również Słowacy z zaprzyjaźnionych z gminą Skawina Turcianskich Teplic.Smile